| AndreiR003 a întrebat:

Ce serial bun imi recomandati? Am vazut Prison Break, White Collar, Suits, Teen Wolf, The Vampire Diaries, The OC si Arrow.

12 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

One tree hill :3 sauuu Chuck happy

| BlueViP a răspuns:

Supernatura, Dr. House, Preti little liars, Secret Circle

| mihaelaalol a răspuns:

Incearca Lost(e genial serialul,l-am inceput eu azi si mi-a placut), Supernatural, True Blood, Once upon a time, Grimm.
sper ca te-am ajutat!big grin

| justroro a răspuns:

Pretty little liars big grin

| faramatania a răspuns:

True Blood
Hemlock Grove
Pretty Little Liars
Gossip Girl
Game Of Thrones
Merlin
The Walking Dead
Cult
Orphan Black
Lost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural, True Blood, Breaking Bad şi Vikings. Se anunţă foarte interesante The Originals şi Masters of Sex, care vor începe curând.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Si eu le-am vazut pe astea, le ador!
The walking dead e genial, Revolution, Dexter

| cristi9c a răspuns:

In mare parte le-am vazut si eu pe cele precizate de tine si mi-au placut. Deci cu siguranta iti va placea si: Lost, Breakout kings, The Mentalist sau Lie to me.

| Cudeea a răspuns:

Eu iti recomand The Mentalist (2008) happy

| Addah a răspuns:

Uită-te la Revenge, sigur ți-ar plăcea. În rest, uite un copy-paste de la lista mea de seriale văzute, poate îți face ceva cu ochiul happy

10 Things I Hate About You - Comedie. A fost grozav. Amuzant. A fost prea scurt. Mi-a plăcut. Văzut complet.
666 Park Avenue - Este chiar interesant. Păcat că a fost anulat. E dramă, Sf, oricum este interesant. Văzut.
90210 - Comedie, dramă, romantic, genul de serial tipic adolescentin sau ceva gen. Nu este rău deloc din moment ce sunt la zi cu el.
Alcatraz - Acțiune și mister. Frumusețe de serial care s-a anulat tocmai când începuse să-mi placă. Văzut complet.
American Horror Story - Horror. Horror bolnav. Sunt la zi cu el. Este infricoșător și magnific. Bolnav.
Angel - Am văzut câteva episoade, dar m-am lăsat de el. Probabil pentru că era plictisitor sau nu mai țin minte.
Arrow - În curs. Place mult. Acțiune & aventură, dramă
Beauty and the Beast - Crimă și dramă. Clișeic. Merge de omorât timpul.
Being Erica - Văzut parțial pe vremea câdn era la Tv. Interesant.
Blood Ties - Văzut la tv și apoi pe net, prima ecranizare cu vampiri văzută de mine. A fost un serial bestial și l-am savurat pe tot.
Buffy the Vampire Slayer Buffy - Abandonat după primele episoade. Poate e ceva de capul lui, eu nu am avut răbdarea să descopăr asta.
Castle - Comedie, crimă. Sunt la zi cu el. Perfect de omorât timpul și are unele chestii bune.
Cougar Town - Comedie. În curs de vizionare, adică mi-au mai rămas câteva episoade. Este ok, la început a fost amuzant.
Criminal Minds - În curs de vizionare. E crimă, dramă și mister. E un serial chiar bun.
Dark Angel - Serial drăguț. L-am văzut pe tot. În recomand. Merită.
Desperate Housewives - Am văzut la tv o părticică din el și mi s-a părut ok.
Dexter - În curs. Crimă, dramă și mister. Este un serial foarte grozav.
Doctor Who - Aventură, dramă. Sunt la zi cu el. Iubesc serialul ăsta. Mereu vine cu încă o idee nouă, genială.
Fallen - Văzut. Nu e rău deloc.
Fringe - Sunt la zi cu el. Este genial. Dramă, miser, Sci-fi, îl recomand.
Game of Thrones - Aventură, dramă, fantezie. Cuvintele sunt de prisos.
Ghost Whisperer - Dramă, fantezie. Văzut. Tot. Și la tv și pe net. Nu a fost rău deloc.
Gossip Girl - Dramă, romance. Văzut tot. A fost reușit și cu un final surprinzător.
Grey’s Anatomy - Sunt la zi cu el. E dramă și romance. Este un serial super.
Grimm - În curs, este interesant. Dramă, fantasic, mister.
Hart of Dixie - Comedie, dramă. Place mult. În curs.
Haven - Abandonat. Probabil că-l voi relua. Crimă, dramă, fantezie.
Heroes - Văzut. Tot. A fost un serial bun, îl recomand.
House M.D. - Dramă, mister. L-am văzut pe tot, mi-a plăcut tot, este un serial interesant.
How I Met Your Mother - Comedie, romantic. Sunt la zi cu episoadele. Este un serial foarte amuzant și interesant.
Lie to Me - Crimă, dramă și mister. Văzut complet. Este un serial interesant. Poate puțin plictisitor, dar merită.
Life Unexpected - Văzut complet la tv și pe net. Este un serial drăguț.
Lost Girl - Sunt la zi cu episoadele, este un serial interesant și Sf pe care îl recomand. Nu e deloc plictisitor.
Lost - Mai am vreo 3 episoade din el. Este un serial foarte interesant, nu mă așteptam să-mi placă așa de mult.
Moonlight - Văzut tot, mi-a plăcut foarte mult la vremea aceea.
NCIS: Los Angeles - Crimă, dramă și mister, mai puțin bun decât Ncis-Anchetă militară, dar merge. Văzut parțial.
NCIS: Naval Criminal Investigative - Sunt la zi cu el. L-am văzut și la tv și pe net, împreună cu mama. Acțiune, comedie, crimă.
Nikita - Dramă. Sunt la zi cu el. Este un serial bun.
Once Upon a Time - Sunt la zi cu el. Aventură, dramă, fantasy. Este un serial furmos cu o temă interesantă.
Pretty Little Liars - Sunt la zi și cu el, este interesant. Dramă și mister. Reușește să te țină în suspans.
Prison Break - Crimă, dramă și mister. L-am văzut integral, este interesant. Cu toate că pe mine a început să mă plictisească la un moment dat, tot merită.
Privileged - Comedie. Văzut complet. Amuzant.
Revenge - Dramă. E un serial groooozav. Sunt la zi cu el și-l super-recomand.
Scrubs - Văzut parțial la Tv. Este amuzant și merită văzut.
Shameless US - M-am apucat de curând. Mi-a fost recomandat. E drăguț și fără rușine. Dramă & Comedie.
Stargate Atlantis - L-am văzut la tv și apoi pe net, integral. Mi-a plăcut mult, a fost un serial bestial.
Stargate SG-1 - Văzut, presupun că complet, la tv. A fost genial, dar mai reușit a fost Stargate Atlantis.
Supernatural - Sunt la zi cu el, este un serial bestial care merită tot timpul. Dramă, frantezie.
Teen Wolf - Sunt la zi cu el. Comedie, dramă și horror. Sau așa zic ăștia, eu încă nu am dat peste comedie. Primul sezon a fost plictisitor dar la al doilea a devenit interesant.
The Client List - Sunt la zi cu el, este un serial reușit care abordează o temă nouă.
The Good Wife - Văzut la Tv și parțial pe net. Este un serial bun de omorât timpul. Crimă, dramă și mister.
The Lying Game - Și cu el sunt la zi și este foarte interesant. Dramă și mister. Nu mă așteptam să-mi placă așa mult.
The Mentalist - Crimă, dramă și mister. În curs de vizionare, îmi place.
The Secret Circle - Văzut complet. Păcat că a fost anulat când începuse să fie ceva de capul lui.
The Vampire Diaries - Sunt la zi cu el. E primul serial văzut de mine pe net, deci a avut un oarecare impact. Dramă și fantezie. Este un serial reușit pe care-l recomand.
True Blood - Dramă, fantezie și mister. Serial bolnav, sunt la zi cu el și-mi place.
Two and a Half Men - Comedie. Văzut aproape integral (mi-au scăpat câteva episoade din ultimul sezon), este amzuant și merită văzut.
White Collar - Comedie, crimă, dramă. Serial genial, sunt la zi cu episoadele. Merită văzut.

| Panaite_Andra_1996 a răspuns:

The Vampire diaries

| JustClaudiu a răspuns:

Game of Thrones - cel mai tare serial.
Apoi 2 comedii geniale: Californication si Wilfred.

Iar alte seriale "bune" : The Walking Dead, True Blood, Supernatural, Spartacus, Hannibal, Banshee, American Horror Story si Da Vinci's Demons.