| bebedin17 a întrebat:

Ce serial stiti in genul serialului Charmed cu acele 3 "vrajitoare "? dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Îmi pare rău, ori am citit greșit, ori ai editat întrebarea. Uite câteva asemănătoare: Supernatural, Buffy the Vampire Slayer, Angel, Sanctuary, Dead Like Me, Moonlight și True Blood. Îți recomand în special „Supernatural".
Vizionare plăcută și numai bine!

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Comedie, Dramă și Fantezie.
http://www.imdb.com/title/tt0158552/
Numai bine!

| bebedin17 explică (pentru Diabolique):

Nu vreau sa stiu genul serialului. vreau un serial asemanator cu charmed

| Diabolique a răspuns (pentru bebedin17):

Îmi pare rău, ori am citit greșit, ori ai editat întrebarea. Uite câteva asemănătoare: Supernatural, Buffy the Vampire Slayer, Angel, Sanctuary, Dead Like Me, Moonlight și True Blood. Îți recomand în special „Supernatural".
Vizionare plăcută și numai bine!