| ChrilDanut a întrebat:

Ce serial vi se pare mai bun dintre The vampire diaries si Supernatural? Sau un serial care este pe masura nivelului lui TVD

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu prefer supernatural

| REBEKAHs a răspuns:

Eu prefer TVD,, si un serial la fel de captivant la TVD, cred ca este The Secret Circle sau Pretty Little Liars.Si Supernatural este bun, dar TVD ma captivat mai mult.

| Clauvdgg a răspuns:

TVD love struck
Si Supernatural este un serial foarte bun love struck.
Alte seriale ca TVD nu sunt! laughing Nu il intrece nimic dupa parerea mea.
Mie mi-au mai placut si : True Blood, Pretty Little Liars, Gossip Girl, Hart Of Dixie, Lie To Me, The Secret Circle, Dexter...

| DWDT a răspuns:

Sincer, Supernatural

| anutza6117 a răspuns:

The vampire diaries

| ioanamaria1234 a răspuns:

Supernatural...sau Prison Break