| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale animate gen Futurama sau Ricky and Morty merita vazute?

34 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Salut,te uiti la anime-uri? Radukai no cavalry este un serial foarte fain. Are 12 ep, este ecchi, dragoste, lupte, competitie (ecchi inseamna faze perverse).

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Ti se pare ca Futurama si Ricky and Morty sunt anime?

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,dar sunt desene. Anime-urile sunt si ele desene, doar ca au animatie diferita si sunt facute pentru oameni mai maturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Nu-mi plac anime-urile

| justanotheruser99 a răspuns:

Mai, la ora asta tu ai chef de desene? Du-te la culcare copile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Am chef sa ma uit la desene si seriale pana adorm

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asculta niste manele. laughing O sa te relaxeze. Nu iti obosi ochii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Am ascultat manele, acum am chef de seriale

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am chef sa fumez, dar mi-e prea frig sa ies pe balcon, nu am tigari, sunt mahmura si putin artagoasa, asa ca am sa inghit in sec si am sa ascult niste Bach.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Nu fumez si nu beau pentru ca ma bat ai mei
Am sa beau sucul de langa mine si am sa ascult Dani Mocanu-Razbunarea, pentru ca ma simt tradat

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu fac ce vreau. Nimeni nu imi cere socoteala. De ce ai bea suc? E doar apa cu zahar, bule si coloranti. in fine...
Cine te-a tradat, scumpule?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Pentru ca imi place, e bun la gust, mi-e lene sa-i fur vinul lui taica-miu
M-am tradat singur

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sucul? Citez din faimosul chiftea: "e doar o iluzie. de fapt iti sunt inselate simturile. iti e frica de moarte"
Nu te supara, dar esti prost. Cum naiba sa te tradezi singur? Ce ai facut? ti-ai inselat orgoliul cu narcisismul? Sau stai, incepe sa te atraga alt gen de muzica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Stiam ca sunt prost, nu e o noutate pentru mine, dar macar sunt frumos
Nu stiu cum de m-am tradat singur, dar simt nevoia de a muri, nu e ok pentru cineva asa frumos ca mine, intelegi?
Si probabil de asta beau suc, ca sa mor mai repede

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg. Dar sucul nu iti rezolva problema. Incearca niste cianura sau vitriol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Serialele si filmele nu se vad singure

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Total de acord. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Asa ca prefer sa mor incet, nu repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Si ce-o sa spuna lumea cand o sa auda ca cel mai frumos baiat s-a sinucis?
O sa faca si mama si tata infarct

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu prefer mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Prefera, ca eu vreau sa traiesc vesnic, si daca tot traiesc vesnic sa ma laud ca am super puteri, o sa fiu regele lumii

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o sa spuna nimic. O sa te bata, dupa o sa boceasca, iar mai apoi o sa realizeze ca nu au unde sa te ingroape si o sa iti dea foc. O sa te puna intr-o oala pe care o sa o pastreze in debara. Cand o sa li se faca dor de tine o sa se joace cu cenusa ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

N-o sa am cenusa
Traiesc vesnic, nu pot sa fiu ucis

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce dragut, iar te crezi invincibil laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine sa vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Nu vreau, deja se intampla

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, cum spui tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

O sa vezi tu peste 150 de ani

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu la 50, maxim 60 mor, imi pare rau ca tu vei mai trai

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

N-o sa ma vezi pe tron, pacat