| nocomment_4400 a întrebat:

Ce seriale care merita vazute mai stiti?big grintonguedar in afara de the vampire diares. hellcats, the secret life of a american teenage, kyle xy, grey's anatomy, pretty little liares, 90210 (la asta nu am vazut doar cateva edisoade si mi-am dat seama ca e plictisitor)beverly hills 90210 nu l-am vazut dar nici nu vreau sa-l vad si gossip girl nu l-am vazut si nici nu vreau in rest cele de mai sus le-am vazut unele chiar le mai urmaresc
va rog mumos

6 răspunsuri:
| Kaz a răspuns:

Supernatural,fringe,prison break

| Heilinheilo a răspuns:

''Lie to me'' e bun, acum nu stiu poate iti va placeahappy

| Anet a răspuns:

Dexter,Nikita,V,The event,Melrose Place(nu e ala naspa de pe euforiabig grin),Undercovers, Nip/Tuck, nu prea stiu ce gen de seriale iti plac dar astea oricum sunt super ca lumeatongue

| RuXy12 a răspuns:

Heroes :X toate cele de mai sus le'am vazut si eu... daca vrei sa vb lasa'mi mesaj cu IDul tauwinking

| iasmy316 a răspuns:

Californication.

| danasmq a răspuns:

Daca vrei cevv cu vampiri si sex (nu mult)iti recomand true blood e frumos