| SakuraBeauty a întrebat:

Ce seriale cu Kim Bum sau cu Kim So Eun mai stiti? cine imi spune cele mai multe are fundita happy multumesc pentru timpul acordat.

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Bravo tie daca esti fana Naruto.big grin

| SakuraBeauty explică (pentru MarianWLF):

Sunt fan Naruto de mica si tu esti corect? big grin

| MarianWLF a răspuns (pentru SakuraBeauty):

Da sunt am vazut prima serie acum ma uit la Naruto Shippuden astept sa apara ep 243 in romana nu mai am rabdare.

| SakuraBeauty explică (pentru MarianWLF):

Eu sunt un pic in urma cu ep mai am vreo 3 sau 4 de vazut ca t a fost vacanta nu am stat acasa si nah netul happy. vaaai ador poza de la avatarul tau happy :*

| MarianWLF a răspuns (pentru SakuraBeauty):

Mersi foarte greu am gasit poza dar a meritat cautarea.
Am si o asemanare cu Sasuke si mie imi curge sange cate odata din ochiul stang si vad in ceata cu el dar consider ca e tare pentru ca e exact ca la Sasuke.(parinti nu cred la fellaughing)

| SakuraBeauty explică (pentru MarianWLF):

E culmea cu tine laughing e buna asta cu ochii eu ma aseman cu Ino un pic happy blonda cu parul lung laughing) si parul prins incoada sus

| MarianWLF a răspuns (pentru SakuraBeauty):

Si cu parul pe un ochi?

| SakuraBeauty explică (pentru MarianWLF):

Aa nu asta nu laughing