| Gam3Ov3r a întrebat:

Ce seriale de aventura imi recomandati?
Ceva antiplictisealawinking!
Daca se poate sa le descrieti putin vas ramane recunoscator.
PS: Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Lost - un grup de oameni supravietuiesc unei prabusiri de avion pe o insula misterioasa.
Descrierea este suficienta, serialul fiind captivant si complex, iar genurile cinematografice se combina in el.

| Gam3Ov3r explică (pentru M25M):

Ms colegawinking, raman dator!

| M25M a răspuns (pentru Gam3Ov3r):

Cu placere!

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Recomand Supernatural, Lost, White Collar. Nu am sa-ti fac acum spoiler dar dupa ce ai sa vezi 1-2 episoade din fiecare te vei convinge singur ca meritahappy

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Woowinking
Eu m-am uitat la Django si a fost uimitor, a primit si premiu, sa stii ca e de aventura, si un pic emotionant, dar e foarte tare love struck
funda :*

| cristy197 a răspuns:

"journey 2 the mysterious island" este un film gen aventura foarte interesant si care sper sa iti placa. iata o mica descriere "Descurcăreţul Sean are parte de o nouă aventură când porneşte în căutarea bunicului său, eşuat pe legendara insulă misterioasă din romanele lui Jules Verne. Însoţit de prietenul mamei sale, Sean va ajunge pe insulă, dar secretele acesteia şi creaturile imense care o locuiesc îi vor da mult de furcă în încercările sale de a-şi regăsi bunicul."

| Gam3Ov3r explică (pentru cristy197):

Ms am vazut filmuwinking, dar tin sa precizez ca am zis seriale!