| SERIALS a întrebat:

Ce seriale de comedie romanesti ati vizionat?
V-au placut?

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Umbre

| SERIALS explică (pentru faramatania):

Asta nu e serial de comedie, dar drama, l-am vizionat si eu

| faramatania a răspuns (pentru SERIALS):

Nu e un serial de comedie 100%, dar are și comedie/comedie-dramă. Oricum e foarte plăcut.

| vocea a răspuns:

B.D La munte si la mare, B.D intra in actiune, Dem Radulescu era minunat Dumnezeu sa il iesrte si pe el si pe toti marii actori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanta mare laughing

| presus a răspuns:

Atletico Textila.

| SERIALS explică (pentru presus):

Si cum e? La ce post tv ruleaza?

| presus a răspuns (pentru SERIALS):

ProTv, dar eu il vizionez pe internet.
Este vorba de o echipa de tot rasul, genul ala de cocalari care joaca fotbal, dar sunt paraleli cu sportul. Mai mult ii vezi intr-un bar, decat pe terenul de fotbal. Este destula comedie in acest serial, au si unele faze in care nu te poti opri din ras.
https://www.youtube.com/watch?v=FYerM9y8Lb0

| smaly a răspuns:

Stiu de Garcea

| Alin933 a răspuns:

"Doua lozuri" e un film romanesc de comedie care a apărut anul trecut. E super filmul, sper să-l vizionezi.