| Lalaland11 a întrebat:

Ce seriale urmariti? Eu ma uit la The Vampire Diaries, Gossip Girl, Glee, The Secret life of the american teenager si as vrea sa ma uit si la altele tot in genul acestora.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bitsuu a răspuns:

Eu ma uit la The vampire diaries, Gossip girl si 90210:X

| Siyah a răspuns:

Grey"s Anatomy, House, Dexter, CSI-toate, Minti Criminale-ambele, Neveste Disperate, Cougar Town, How i met your mother Gossip Girl, Mentalist, Lie to me,... la ce narcise salbatice ruleaza pe posturile noastre e o minune ca ajung la noihee hee

| Aliosha a răspuns:

Supernatural, One tree hill, Scrubs, That 70's Show, How i met your mother, Dexter, Monk, Psych ...etc

| DianaGlamorous a răspuns:

Din lista ta eu m`am uitat doar la The Vampires Diares si Gossip Girl.