| BubuDx a întrebat:

Cei care ati citit cartea "Ingerul noptii" (Hush Hush). Am vazut secventa pe youtube si as vrea sa stiu daca vor face film si cand apare. Dau funda, >multumesc!; d

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Momentan nu s-a facut nici un film. Poate ai vazut doar trailerul cartii. As vrea sa fie si un film pentru ca este cartea mea preferata dintre multe altele pe care le-am citit.

| Elenaaa23 a răspuns (pentru mariacris98):

Si a mea! Am citit si Crescendo, dar parca tot prima e mai interesanta(momentele alea intime dintre ei doi)...happy

| mariacris98 a răspuns (pentru Elenaaa23):

Si mie volumul "Ingerul Noptii" mi se pare mai frumos decat "Crescendo" pentru ca intr-adevar sunt mai multe momente intime intre ei si mie acestea imi plac cel mai mult. "Crescendo" nu mi-a placut atat de tare pentru ca Patch o "paraseste" pe Nora si e cu Marcia, dar imi place scena din visul Norei si ca pana la urma o sa ramana impreuna. Apropo, si finalul mi-a placut foarte mult. love struck

3 răspunsuri:
| Anonymous485 a răspuns:

Pai scrii pe google : Ingerul Noptii online... si daca ti-l da, inseamna ca e ^_^
Arunca si o privire aici www.caransebesstiri.ucoz.net... nu te costa nimic ^_^