| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ați văzut filmele cu Zorro, care variantă de Zorro vi se pare cea mai bună și care actor vi se pare că a fost cel mai bun "Zorro":
Alain Delon
Antonio Banderas
Anthony Hopkins
Guy Williams sau Christian Meier?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Eu l-am vazut doar pe cel cu Banderas, nu pot sa compar.

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Delon mi-a plăcut cel mai mult.
Cu toate că varianta cu Banderas a avut scenografia și regia mai bună.

| wildthing a răspuns:

Eu i-am vazut in rolul lui Zorro doar pe Delon si pe Banderas si nu sunt capabil sa-i departajez, ambii mi s-au parut buni...pe Banderas insa sunt tare ofticat, pentru ca a primit rolul in locul meu si in loc sa fiu eu cel care se pupa cu Catherine Zeta-Jones, s-a pupat el! Pai e corect asa?! Nu-i corect! happy

| LordCristobal a răspuns:

Banderas l-a jucat cel mai bine.

| MaricaFlorin a răspuns:

Antonio Banderas mi se pare cel mai bun

| danielsenpai a răspuns:

Banderas e the best