| DarkSmile a întrebat:

Cei care au adus pe lume filmul Paranormal Activity sustin ca filmul lor The Devil Inside e bazat pe facte reale. E adevarat? Exista intr-adevar asa fenomen?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-am vazut filmul, deci nu stiu despre ce fenomen vorbesti. Daca te referi in general la cele paranormale, e mult de explicat. Daca as scrie oricum n-o sa citesti tot asa ca prefer sa nu scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou, filmele "sunt aduse pe lume"? Le naşte cineva, sau ce?

| DarkSmile explică (pentru anonim_4396):

E geva de genul metaforei.
zabei

| Eugenno1 a răspuns:

Buna,eu am vazut filmul Paranormal Activity si chiar Paranormal Activity 2 si mi-a placut foarte mult.Eu nu cred in aceste fenomene totusi sau in tamplat in mai multe zone.De ce nu s-au intamplat la noi si s-au intamplat numai in America, Canada, Irlanda? Asa mai este si acel documentar de pe Discovery de vineri seara numit A Hauting (Fenomene Stranii). Uita-te si vezi poate intelegi ceva si poti gasi o explicatie la intrebarea ta!