| anonim_4396 a întrebat:

Cei care sunt cunoscatori sis-au uitat la Numai Iubirea si Lacrimi de iubire. Unde este situata acea vila a lui Varlam sau Varlaam. Constantin Cotimanis. Ce e greu de inteles? Este roz e in bucuresti sau in Buftea sau in ce zona mai exact? De asemenea unde este situata casa Amaliei adica Elvira Deatcu in realitate Amanta lui Grigore Varlaam sau Varlam. Intreb pentru cei cunoscatori acea galbena.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Galbena fiind vila care este?
Tu...de poze ai auzit? Chiar crezi ca filmeaza aia prin cine stie ce vile?
Si...cum ziceai ca-l cheama p-ala? Varlam? Daca nu-i zice Ermolae, tot degeaba. Ce nume-i ala, Varlam? Ca, din cate stiu eu era unu', da-i zicea Varlaam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt casa lui varlaam sau varlam este rosie nu roz. Oricum cine se uita la acel serial cunoaste.