| BanuAlexuta a întrebat:

Cei ce au vazut pe Voyo episodul 12 sezonul 2 din Pariu cu viata imi poate spune ce s-a intamplat cu Vlad si Anca? Poate sa-mi spuna oricine stie nu numai cei ce au vazut pe Voyo! Stie cineva daca se vor desparti? Dau funda celui mai bun raspuns ...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| denyxxx a răspuns:

Pai eu cred ca se vor desparti... Vlad cred ca era drogat sau beat cand s-a culcat cu doris, dar anca i-a surprins si-apoi in alt promo doris se dadea la Vlad si lui ii cam placea si-apoi a incercat s-o sarute pe anca dar ea l-a impins cat colo si cand fugea isi ridica breteaua si cred ca Vlad bbeat sau drogat a incercat s-o dezbrace...

5 răspunsuri:
| RazvyP a răspuns:

Buna! Episodul 12 din Pariu cu viata inca nu a aparut pe voyo. sad Va aparea luni la ora 10:00.

| BanuAlexuta explică:

Aha sad

| BanuAlexuta explică:

Atunci,spuneti ce credeti...cel mai apropiat de realitate i-a funda!