| AtomiKSk8x a întrebat:

Cel mai tare film 2011 FUNDA

Răspuns Câştigător
| BugsBunny_8643 a răspuns:

Pai Piratii din Caraibe pe ape simai tulburi! Este superdaca il vezi 3D dar grabestete in curand nu o sa mai fie in Cinema-uri!

7 răspunsuri:
| katherine09 a răspuns:

Cel mai tare film din 2011 va fi Breaking Dawn.

| Kira9747 a răspuns:

Presupun ca o sa fie Breaking Down, din moment ce am citit cartile si pare foarte interesanta ultima carte. Cat despre Piratii din Caraibe : pe ape si mai tulburi 3D, sincer nu l-am vazut dar am prieteni care l-au vazut si au spus ca a fost un esec total fata de celelalte parti.P.S. o colega a adormit in timpul filmuluihee hee

| Uilula a răspuns:

Filmul "2012"
il iubesc
funda?

| Maverick33 a răspuns:

The hangover 2 si Piratii din Caraibe Pe ape si mai tulburi

| Picsxie a răspuns:

Piratii din Caraibe pe ape si mai tulburi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)
Cel mai super film al anului! Aceasta nu e numai pararea mea!
Uite aici voturile 9527 ( http://www.patria.md/ )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)
Cel mai super film al anului! Aceasta nu e numai pararea mea!
Uite aici sondajul 9527 - de voturi ( http://www.patria.md/ )