| OptsprezeceUnsprezecedouamiidouazecisidoi a întrebat:

Ceva filme misto horror in afara de astea? :
Chansaw Massacre 1-8
Scream 1-5
Halloween 1-13
Wrong Turn 1-8
Scary story to tell in the dark
47 metters down
Conjuring 1, 2
Lost after dark
Anabella 1
Ouidja 1, 2
The Descent 1, 2
The Ring 1, 2,3
House of wax
The ruins
Vacancy 1, 2
A nightmare on elm street 1, 2,3,4,5,6,7
House of the end of the street
The exorcist 1
As above so below
Pyramid
Deliver Us From Evil
The Mummy 2017
The Exorcism of Molly Harley
The Exorcism of Emily Rose

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Majoritatea din lista ta n-au cum sa fie asociate cuvantului misto pentru ca sunt praf in afara de 2-3.
Incearca The Shining (1980), The Devil's Rock (2011) dar asta o sa dea mai mult in psihologie dar il recomand, Evil Dead, Saw toate partile, combina oroarea cu mind f//u//c//k//-ul, vad ca nu e pe lista.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru OptsprezeceUnsprezecedouamiidouazecisidoi):

Le-am vazut cam pe toate din lista ta si sunt de toata jena, rar iese un film horror bun, merg pe acelasi cliseu si anume familie nou mutata intr-o casa care e mai mult darapanata decat locuibila, trosnesc peretii din toate incheieturile, au o curte mare cu padure unde s-au spanzurat nu stiu cate persoane sau au murit inecati in helesteul de la marginea padurii, un pod cu lucruri vechi care indica ca acolo au fost ritualuri satanice si s-au comis crime in numele lu' satan, am impresia ca e aceeasi casa in 90% din filmele horror. D-aia sunt plictisitoare filmele horror, mai trebuie sa schimbe si ei placa.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru OptsprezeceUnsprezecedouamiidouazecisidoi):

Da, a fost destul de ok filmul din ce imi aduc aminte, dar nici asta nu e foarte stralucit.

| Drimmero a răspuns:

Hostel 1 si 2, nu e nici asta cine stie ce dar mie mi-a placut, te tine putin in suspans.
A serbian film iar e de recomandat desi e cam psihopat filmul in sine.
Casa de ceara e ok-us.

| haileewatson a răspuns:

Imdb.com

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masacrul din Texas (Netflix)

Răspuns utilizator avertizat
| Batters67 a răspuns:

Aftermath (1994) e scurt-metraj dar daca il vizionezi pe tot nu iti mai trebuie nimic...mai e unul si asta e film - Grotesque (nu mai stiu anul)

| stronghaise a răspuns:

Terrifier

Răspuns utilizator avertizat