| Diiiaaa a întrebat:

Ceva filme noi mai faine ( care v-au lăsat o impresie plăcută )? Vreau să mă uit la un film şi nu mai am nici o idee.
Fundăhappy

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Uite aici, cateva filme noi care mie mi-au placut mult:
-Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
-Bad Teacher
-Friends with Benefits
-The Change-Up
- Don't Know How She Does It
-What's Your Number?
-The Hangover Part II
-Something Borrowed
-Just Go With It

Si ceva filme nu foarte noi, dar super:
-The Holiday
-A Cinderella Story
-Another Cinderella Story
-The Hangover Part I
-Bridesmaids
-You Again
-Grown Ups
-No Strings Attached
-Life as We Know It
-Big Mommas: Like Father, Like Son
-Little Fockers
-Eat Pray Love
-The Proposal

Cam atat imi amintesc, sper sa-ti placa!

8 răspunsuri:
| Elena010 a răspuns:

The King's Speech- e unul dintre cele mai bune pe care le-am vazut vreodatawinking

| 1n3x a răspuns:

The Shawshank Redemption (Inchisoarea Ingerilor). Intra pe http://www.e-filme.net si gasesti acolo.

| Annd a răspuns:

1.Limitless
2.Source Code
3.I'm a Legend
4. The Road

| ozzy22 a răspuns:

Green lantern.super 8 si pinguinii domnului popper sunt foarte dragute

| ralucsi a răspuns:

Monte Carlo ♥. Lizzie Mc'guire ♥. Sharpay's faboulos adventure ♥. Last song ♥. Material Girls ♥. The Help ♥. GLEE ♥. Friends with benefits ♥. Lemonade Mouth ♥.
Astea sincer mi-au placut mult kiss Sper sa iti placa si tie! Vizionare placutaa kiss

| edim98 a răspuns:

O comedie mai noua este ''Zookeeper''. Momentan este doar in cinematografe happy.

| SunnY_3867 a răspuns:

Wild child; Hachiko; Titanic; Campus confidential; Bad teacher; Inception; 4.3.2.1; LOL. )))
-funda?

| haYsa a răspuns:

Chugyeogja [The Chaser] 2008. E un film coreean foarte bun.
Brokeback Mountain 2005. O poveste de dragoste foarte puternica.
Legaturi bolnavicioase 2006. Film romanesc cu Tudor Chirila.
Oldeuboi [Old boy] 2003. Tot coreean cu baza intr'o dragoste interzisa dintre un frate si o sora.
The fountain 2006. Trei povesti de dragoste in paralel a aceluiasi cuplu.
The Lake House 2006. Cam siropos, insa frumos.
V for Vendetta 2006. "Remember, remember, the Fifth of November, the Gunpowder Treason and Plot. I know of no reason why the Gunpowder Treason should ever be forgot..." Un film cu o idee extraordinara.
Requiem for a Dream 2000. Iti plac drogurile? Te tenteaza? Uita'te la film oricum.
Takers 2010. Tipic hollywood, totusi o interpretare impecabila a lui Hayden Christensen.
Shutter Island 2010. Daca vrei sa-ti pui mintea la contributie.
Hachiko: A Dog's Story 2009. Daca ai chef sa te descarci prin plans.
The Phantom of the Opera 2004. Un muzical de exceptie.
The Hangover I si II. Comediile astea sunt excelente.
Back to the Future 1985. Sunt mai multe parti insa prima parte are nota 10 din partea mea.
Black Swan 2010. Natalie Portman este singura persoana care putea sa interpreteze rolul principal in acest film si, logic, ca l-a ridicat la un nivel inimaginabil. Cel putin asta e impresia mea.
Katyn 2007. Daca'ti plac filmele istorice.
.
etc...