| Blayan18 a întrebat:

Ceva seriale cu morti neasteptate? Adica unde se moare foarte mult ca in genul lui Soa adica unde personaje importante mor si te lasa cu gura cascata sa zic asa, daca se poate sa moara si cel principal la final(atomat sa nu mentionati asta)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Game of thrones, supernatural

| faramatania a răspuns:

În genul SoA și chiar mai bun,ți-am mai spus, este Animal Kingdom care întrunește toate cerințele, depășeste toate asteptările, ce mai! e super, acțiune adevărată,, dar trebuie să te și intereseze.

| TheRealFantasy a răspuns:

It (1990), Hannibal, Dexter, TWD, AHS, GoT...

Hellraiser laughing (desi e doar serie de filme, nu un serial).

| Iftode_Costina_1990 a răspuns:

IT(2017) ...nu mor toate personajele principale dar e misto