| anonim_4396 a întrebat:

Charlie Rhodes din gossip grl si Caroline Forbes din vampire diaries au acelasi telefon, htc alb? Si mai stiti si alte personaje ce telefoane au? mersi

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Charlie Rhodes are un HTC Wildfire S alb, în timp ce Caroline Forbes are HTC ChaCha. Nu știu cum ai putut să le confunzi, nu arată deloc la fel.
Alte personaje: „Gossip Girl" - iPhone 4 (Serena van der Woodsen și Dan Humphrey), Blackberry Bold 9700 (Blair Waldorf și Chuck Bass).
„The Vampire Diaries" - Iphone 4 (Stefan Salvatore și Katherine Pierce), HTC ThunderBolt (Elena Gilbert), BlackBerry Torch 9800 (Damon Salvatore).
Numai bine!