| anonim_4396 a întrebat:

Cheloo va mai fi in juriul X Factor si in sezonul 3(2013)?

12 răspunsuri:
| DenisaŞtefaniia a răspuns:

Da, din câte am înţeles, va mai fi! Fundă?puppy dog eyes

| Florina19 a răspuns:

Nu va mai fi deoarece in fiecare sezon apare altcineva in juriu... Funda?

| DayNay a răspuns:

Eu nu cred ca va mai fi pentru ca a schimbat juriul din sez1 si cred ca asa va face si la sez3

| AlAleAlex a răspuns:

Cu siguranta va fi.:*

| Iulian03 a răspuns:

Da.

| Alex_Aky_1998 a răspuns:

Nu nu va mai deoarece in fiecare sezon se schimba? Dn cate am inteles s-ar putea sa nubse mai faca S 3

| mona a răspuns:

Nu cred ca va mai fi

| pwp a răspuns:

Nu,pentru ca juriul X Factor se schimba de la an la an.

| Stefanyax0 a răspuns:

Delia a spus că va continua la fel formatul, dar nu se știe ce va fi până atunci!winking

| bofaniulian a răspuns:

Da, va fi pentru ca el a precizat intr-un interviu ca va fi mai bland sezonul acesta

| Andreime a răspuns:

Sper ca nu...

| NemAdynem a răspuns:

Juriul din sezonul 1 l-au schimbat deoarece a fost ales prost si se certau aiurea. Totul tine de Cheloo daca va mai accepta nu cred ca ei ar schimba persoana cu care au facut atata ratingwinking