| Selenne a întrebat:

Choose-The Vampire Diaries or Twilight saga?
Am inteles ca e o mare concurenta...Care va place mai mult?big grinhappy

XO

Răspuns Câştigător
| foreigneyes a răspuns:

The vampire diaries! Nu am nimic împotriva lui Twilight, dar de când a apărut prea multă lume vorbea despre el și era cam ciudat, de aceea am hotărât că nu mă uit la Twilight, iar până acum nici nu m-am uitat, dar să știi ca TVD merită! Ai tot ce vrei acolo: dramă, sf, dragoste, psihologie, acțiune, aventură, comedie. E serialul meu preferat!

11 răspunsuri:
| AG a răspuns:

A treia varianta: Blood tiesrolling on the floor
Bine bine, dupa ce am facut reclama, sa iti raspund: The vampire diaries of course, Twilight e muuuult prea comercial.

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Vampire Diaries of course. La Twilight totul e copilaresk, as zice... Vampire Diaries te tine in suspans si la Twilight totul e previzibil, in TVD nu.

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

The vampire diaries!

| Deutsa56 a răspuns:

Vampire Diaries.

| Pixel2009 a răspuns:

The vampire diaries...
Twilight nu imi place deloc sincer happy

| Missy a răspuns:

The Vampire Diaries ^_^

| Scriitoarea a răspuns:

Cu siguranta Twilight e cel mai tare.

| lavinia1994 a răspuns:

The vampire diaries love struck

| marycris a răspuns:

The Vampire Diaries

| Monyka_1011 a răspuns:

The Vampire Diaries happy

| BeatriceNote a răspuns:

Twilight,dar vampire diaries imi place ca este serial si sunt mai multe episoade si surprize