| BeautifulAngel a întrebat:

Ciao`!
imi puteti spune la ce ora si in ce zile o sa fie iubiri secrete (sezonul 2)
big grin
DAu fundita:*

5 răspunsuri:
| justlovee a răspuns:

Luni, 12 septembrie, de la ora 19:30

| justlovee a răspuns:

Cred ca o sa fie la fel ca si pana acum de Luni-Miercuri la 19:30 happy

| RфZaημtzα a răspuns:

Buna.De cand astept sa inceapa.La inceput nu imi placea, ziceam ca e o prostie.Cred ca va incepe pe 12 septembrie dar nu stiu ora.

| Eka7Lyzza a răspuns:

Sezonul 2, din Iubiri Secrete începe pe 12 septebrie, adica luni, ora 22:00.
succes:*

| bybuu13 a răspuns:

Probabil o sa fie la fel ca in sezonul 1... de luni-vineri de la 19:30.
Sper ca ti-am fost de ajutor:*