| Depay a întrebat:

Cine a castigat la Burlacita? Primul raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Vasya a răspuns:

Nimeni! Burlacita a ales sa ramana singura pentru ca ea iubeste deja pe altcineva...straight face

5 răspunsuri:
| Angiix3 a răspuns:

Un raspuns mai complet Bianca a ales sa ramana cu fotbalistul ei si nu a ales pe nimeniwinking

| WholeWorld a răspuns:

Concursu o fost pentru publicitate iei personala si apropo cristea o castigatlaughing bianca dragusanu e o **** parerea mea

| Twixi a răspuns:

Nimeni .

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Era adevarat ce spuneau baieti [pe la spatele ei, ea venise la "burlacita" numai pentru imaginea ei nu si pentru concurenti.
Cum spuneau ei nici macar nu ii lasa sa o sarute, cand a fost "burlacul" a fost mai frumuoasa emisiunea.Ma refer la Edward.

Numai bine

| flavi4ever a răspuns:

Nimeni!happy