| David_2599 a întrebat:

Cine a fost eliminat aseara la dansez pentru tine? (5 noiembrie)
funda

Răspuns Câştigător
| xXCrissXx a răspuns:

Au fost eliminati,, Ana Maria Iordan si Bogdan Vladau '' iar cei care sunt la duel,, Razvan Fodor, Lena Radulescu '' si,, Octavian Strunila, Ella Dumitru '' si,, Nicola, Stefan Giurgea '' au intrat 3 perechi la duel pentru ca scorul a fost egal iar acum data viroare vom astepta cine ma iesi doar o percehe va iesi big hug spe ca te-am ajutat :*

6 răspunsuri:
| ralucaaa123 a răspuns:

Ana maria

| Angel_5977 a răspuns:

Ana maria si bogdan

| ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥ a răspuns:

Buna! ana maria si bogdan

| Fan7a a răspuns:

In a doua editie "Dansez pentru tine", Jorge a fost eliminat, iar Paula Seling si Doinita Oancea au ajuns la duel

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ana-Maria si Bogdansad si au intrat la duel Strunila, Fodor si Nicolo 3 echipe din cauza ca pe penultimul loc au avut acelasi punctaj.

| IsaBella_8208 a răspuns:

Ana-Maria si Bogdancrying