| lor3nutza a întrebat:

Cine a fost eliminat vineri 25.11.2011 la dansez pentru tine ||

Răspuns Câştigător
| Candace a răspuns:

Echipa lui aylin. funda?

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

DANSEZ PENTRU TINE. Aylin și Ovidiu au părăsit competiţia

După ce săptămâna trecută s-a anunțat că toate cele patru perechi rămase în competiție intră la duel, Aylin Cadîr și partenerul ei, Ovidiu, au dansat ultima oară aseară pe "ringul visurilor".

Ovidiu a primit un cec de 1.500 de euro pentru că a participat la al 12-lea sezon al emisiunii. "Această şansă de la Dansez pentru tine m-a făcut să-mi dau seama cât de important e dansul pentru mine. Am devenit un om mai bun. Visul meu de a face o şcoală de balet la Bistriţa se va îndeplini, e o certitudine", a spus Ovidiu.

| zozo74 a răspuns:

Bistriţeanul Ovidiu Danci a fost eliminat de la „Dansez pentru Tine" impreuna cu Aylin.

| NoNaamexD a răspuns:

Echipa lui Aylin.

| loredanadevil a răspuns:

Aylin si ovidiu din pacate.