| Blanketation a întrebat:

Cine a vazut Camp Rock2?
Sunt curioasa ca stiu pe cineva care uraste Camp Rock...

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Nu-l urasc, dar nu pot spune ca mi-a placut!

15 răspunsuri:
| YTwatchdog a răspuns:

Urasc camp rock 2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut... a fost suuuuuuper...:X

| ZapaciLaa a răspuns:

Eu. dar nu prea mi-a placut sfarsitu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut Camp Rock 1 si mi-a placut enorm. Am asteptat sa inceapa Camp Rock 2 si... m-a dezamagit complet! Nu mi-a placut deloc phbbbbt

| Ioio a răspuns:

E fain Camp ROck 2.
nu stiu de ce ar exista motive de urathinking
si ura cred ca este un cuvant cam mare:fiecare cu gusturile lui:d

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu urasc Camp rock, dar nu m-a impresionat.

| dragos12 a răspuns:

De ce sa il urasc. poveste interesanta.melodii misto. ce ai cu Camp Rock 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey nu zic ca il urasc. Melodiile sunt super si ei... Dar fata de primul Camp Rock... Nu e chiar ce ma asteptam.

A trimis cineva raspunsul pe disneychannel.tv pentru concursul acela cu chitara?:d

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sa spunem asa...melodiile au fost mult mai frumoase la Camp Rock 2, dar nu mi-a prea prea placut foarte mult filmul.
In schimb la Camp Rock(primul film) nu a fost melodii asa de frumoase, dar filmul au fost mult mai interesant dupa parerea mea.

| DarkSunshiine a răspuns:

L-am vazut da nu-i asa de misto pe cat credeam iar tabara star e mai misto de cat camp rock.Asta e parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu urasc camp roc 2 ar trebui sa fii nebun si da l-am vazut

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda! love struck

| xPikaChux a răspuns:

Nu il urasc nici eu. dar e mai bun camp rock1.parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place senza camp roc 1 si camp roc 2! voua va place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost frumos dar nu mi-a placut deloc sfarsitul in rest a fost frumos tot