| Th3eo a întrebat:

Cine a vazut episodul 10 din The Vampire Diaries? V-a placut? Mie da:X

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Eu l`am vz. A fost superlove struck. Normal ca Damon a facut furori. Off. poate are si el putin noroc cu EIena acum ca Stefan e in mormant cu aia. I love this boy. Abia astept episodul 11smug love struck

4 răspunsuri:
| Yumitsu a răspuns:

Heiii... eu sunt abia la al 6 lea episod

| Laurishkutza a răspuns:

La nebunie...Deci n-am mai putut. Saracul Stefan a ramas cu nebuna aia inchis acolo si din cate am vazut ca se intampla in urmatorul episod o sa se si culce cu ea (http://www.thevampirescrib.blogspot.com). Cred ca e momentul in care Stefan o sa se indragosteasca de Katherine din nou si Elena de Damon mai mult ca sigur. Se vorbea de mult ca Elena isi va da seama ce simte pentru Damon. Ma bucur sa gasesc alti fani! PACE> Funda?

| deny_3888 a răspuns:

Este super tare! Imi place la nenunie, si vreau sa vad cum o sa reuseasca sa scape Stefan din mormant. Tu crezi ca va reusi? MSJ happy

| Th3eo explică:

Eu cred ca da si cred ca o sa ramana cu Elena pana la sfarsit.