| Bertan a întrebat:

Cine a vazut filmul HALF BAKED (1998)? Imi puteti spune daca este bun si merita sa il vad? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu merita.

| Лопиисмикат a răspuns:

Salut, mie mi să părut bun, ar merită să îl vezi.Dar știi fiecare după gustul lui mie mi-a plăcut ție poate no să-ți placa.Dar după mine merită să-l vezi.

| Лопиисмикат a răspuns:

Eu l-am văzut, din partea mea merită de văzut, dar știi cum suntem fiecare are un gust diferit deci mie mi-a plăcut ție poate nu o să-ți placa, dar după mine merită de vazut