| maryse_9270 a întrebat:

Cine a vazut filmul Interview with the vampire (interviu cu un vampir)?
Cine l-a vazut, spuneti-mi si mie care este replica preferata, personajul cel
mai frumos si ce parere aveti despre film...
Eu tin minte ca am plans la filmul asta!
Funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Cel mai bun film cu si despre vampiri, povestea filmului fiind inspirata din romanele lui anne rice(excelente dupa parerea mea)ma asteptam la o ecranizare pe masura, si cu mare placere am constatat ca filmul a fost conform asteptarilor mele ba chiar lea depasit...am fost impresionata de rolurile celor 3, tom, brad, si antonio. dar si de rolul interpretat de kristen. povestea este superba cu adevarat si nu se compara cu nici o alta poveste cu vampiri. mi-a placut foarte mult inceputul, oricum filmul ar fi meritat un oscar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat un osca?