| KottakFan a întrebat:

Cine a vazut flmul "Piratii din Caraibe - Pe ape si mai tulburi"? Ce parere aveti? >:

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

EU! le-am vazut pe toate si asta a fost cel mai bunwinking Stiai ca a fost cel mai tare film din 2011, film cu cel mai mare bugetwinking, dar si cel mai bun din ultimul deceniu alatari de stapanul inelelor, harry potter si altele :X. Super film!

4 răspunsuri:
| oompaloompa a răspuns:

Eu e destul de misto

| DaNNN a răspuns:

Eu, la cinematograf.
A fost ok; are si ceva comedie.
Il recomand cu incredere!

Sper ca te-am ajutat.

| costyn162 a răspuns:

L-am vazut la cinema si crede-ma merita sa il vezi in 3D. Fantastic filmul, am ras foarte mult, si intr-adevar este filmul cu cel mai mare buget dar si cele mai mari incasari din 2011

| Plague a răspuns:

L-am vazut si eu, si - la fel ca celelalte - nu m-a dezamagit. Personajul lui Tim Burton si-a jucat bine rolul, si a facut din inca un film cu pirati o comedie happy. Il recomand cu incredere