| Mari2104 a întrebat:

Cine a vazut Naruto si se uita la Naruto Shippuden, imi poate spune si mie daca vor mai exista momente SasuSaku sau daca Sasuke se va intoarce inapoi?big grin Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Zulzon a răspuns:

Nu stiu exact pana unde ai vazut tu. In Naruto Shippuden singurele momente in care Sasuke interactioneaza cu Sakura, este mai intai in finalul sezonului 2 cand cei doi se intalnesc dar Sakura mai e si cu Naruto, Yamato (un inlocuiitor a lui Kakashi) si Sai (inlocuitorul in echipa lui Kakashi a lui Sasuke). Dar cat se intalnesc ei nu schimba mai mult de cateva vorbe intre ei, majoritatea discutiei fiind intre Sasuke si Naruto.
De asemea, pe parcursul sezonului 10 sau 11, nu stiu sigur, se mai intalnesc o data. Atunci Sakura il minte pe Sasuke ca vrea sa i se alature lui Sasuke in misiunea sa de a distruge Konoha. Acesta este doar un plan al ei pentru a-i castiga increderea si al opri in cele din urma. Planul ei nu reuseste, ea fiind la un pas de moarte cand Sasuke vrea sa o omoare cu Chidori dar Naruto vine si o salveaza.
In momentul de fata, Sasuke inca nu s-a intors in Konoha si este un criminal de clasa S dorit in majoritatea tarilor de pe continent. Contrar acestora, Sasuke in momentul de fata este intr-un impas, nestiind daca sa isi duca razbunarea la capat si sa distruga Konoha, sau sa faca altceva ce inca nu a fost mentionat.
Sper ca ti-am fost de ajutor intr-o oarecare masura.

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Mersihappy..Eu sunt tocmai la 190 la Narutolaughing

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Sper sa se intoarca inapoi Sasuke candvapuppy dog eyes

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Dar Sakura il mai place pe Sasuke? Eu sper ca el sa se intoarca inapoi candva puppy dog eyes

| Zulzon a răspuns (pentru Mari2104):

Cred ca in adanc il mai place/iubeste pe Sasuke. Dar ii este foarte greu sa treaca peste faptul ca Sasuke este un criminal dorit in toate tarile si a facut multe lucruri rele. Apropo tu esti la 190 la Naruto sau la Naruto Shippuden?

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Sunt acum la ep.193 la Naruto nu Naruto Shippuden laughing Acm o sa ma mai uitbig grin

| Zulzon a răspuns (pentru Mari2104):

Vai de mine. Ai o gramada tongue. Odata cu episodul 142, trebuia sa te opresti ca restul sunt episoade de umplutura. Doar ultimele 6 mai trebuia sa te uiti la ele. Dar avand in vedere ca esti deja la 193, nu mai ai foarte mult pana la 220. Ba chiar de acum mai incep niste povestioare dragute, chiar daca nu sunt canonice.
Avand in vedere ca esti de abia unde esti, ti-am cam stricat unele momente din serial, imi pare rau. tongue Dar tu ai pus intrebarea asa ca ma gandeam ca nu esti chiar asa de departe. Odata cu Naruto Shippuden, serialul devine atat de tare. Dar iti recomand sa sari si la Naruto Shippuden peste niste episoade deoarece povestea devine atat de faina acolo cu toata actiunea si tot ce se mai intampla, incat nici nu o sa te mai intereseze asa de tare Sakura si Sasuke. Adica, o sa te intereseze Sasuke. Vizionare placuta in continuare! Eu am incetat sa ma mai uit la serial odata cu sezonul 10 sau 11 din Naruto Shippuden, acum citesc doar benzile desenate deoarece serialul este mult prea in spate.

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Aaa...eu sunt acum la 198happy dar tu nu te mai uiti la naruto shippuden? sau la ce ep.esti?

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Zici sa trec peste astea si sa ma mai uit de la ep.214?big grin

| Zulzon a răspuns (pentru Mari2104):

De acum uite-te la tot Naruto, ca nu mai ai mult. Si mai sunt niste episoade dragute. Cand vei incepe Naruto Shippuden da-mi un mesaj pe profil sa iti zic cam peste ce episoade sa sari.
Deci eu m-am uitat la primele 11 sezoane din Naruto Shippuden, adica pana la episodul 243.

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Aaa,okbig grin...Si acum nu te mai uiti mai departe la Naruto Shippuden?

| Zulzon a răspuns (pentru Mari2104):

Pai, citesc benzile desenate pentru. Ca majoritatea anime-urilor sunt bazate pe manga (benzi desenate japoneze). Si automat benzile sunt cu mult in fata serialelor. Adica daca ar fi ca serialul sa ajunga unde este manga acum cred ca ar trebui vreo 40 de episoade.

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Am ajuns la Naruto Shippuden la episodul 3.Sti ca la primul arata cum sakura si naruto il gasesc pe sasuke si schimba cateva vorbe intre ei.Era un vis, nu era real, nu? Da este fainlove struck.Cam triste momentele cand se gandesc la sasukestraight face

| Zulzon a răspuns (pentru Mari2104):

Nu era un vis. Era un preview la unul din episoadele de la sfarsitul sezonului 2 din Naruto Shippuden. Un fel de moment din ala care te face sa astepti cu nerabdare ceea ce are sa urmeze. Oricum, toata actiunea care are loc cu Aktasuki este extraordinar de frumoasa. Uite-te ca merita fara discutie. Cand incepi sezonul doi sa imi spui ca sa iti spun peste ce chestii sa mai sari.

| Zulzon a răspuns (pentru Mari2104):

Si vizionare placuta!

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Mersi big grin

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Am ajuns la sez.2 ep 2 din el.Chiar mi-a plac ut sezonul 1love struck...Da am o intrebare:in Shippuden Sakura va simti ceva pentru Naruto sau Naruto va ramane cu Hinata?big grin

| Zulzon a răspuns (pentru Mari2104):

Momentan nimeni nu este cu nimeni, desi este clar ca relatia intre Naruto si Hinata, desi inca nu a ajuns la desavarsire, a ajuns la un complet alt nivel.

| Mari2104 explică (pentru Zulzon):

Aaa...eu am ajuns la ep.76 da ma mai uit in weekendbig grin

| Zulzon a răspuns (pentru Mari2104):

Au aparut Hidan si Kakuzu, super tare.