| mariusQ a întrebat:

Cine a vazut Never Back Down(nu da inapoi)?
Super filmul.asa-i

7 răspunsuri:
| FluGg a răspuns:

Da,mi-a placut si mie...e mai vechi.

| DoRu a răspuns:

Filmul Never Back Down este din 2008 si eu l-am vazut de foarte multe ori il da in fiecare luna Ianuarie pe protv seara. Am vazut si Never Back Down 2 The Beatdown!

| maverick0102 a răspuns:

Daca ti-a placut incearca si Never Back Down 2 aproape la fel de bun

| tinaHd a răspuns:

Ii foarte fain :*:*

| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor92

| asdasdsada a răspuns:

Da si mie mi-au placut le-am vzt pe amandoua de 2-3 ori daca-ti plac filme de genu asta incearca si undispute 2-3 sunt super misto1 e naspa nu te uita

| justagirl2 a răspuns:

Salut. cu toate ca am vazu f multe filme am reusit sa il vad pe protv recent:d e f fain. si uite cu acelai actor iti recomand Forever Strong- cu siguranta iti va placea mai mult ca Never back down- uite aici un trailer-http://www.youtube.com/watch?v=u3C2HvQ8KFE