| KottakFan a întrebat:

Cine a vazut Scream 4? Ce parere aveti? (Funda kiss)

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

E destul de fain filmu dar prea mult SF! Are inceputul ciudat:-s oricum ti-l recomand

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
L-am văzut, şi sinceră să fiu nu m-a încântat prea tare. A început promiţător, însă s-a dovedit plictisitor pe-alocuri.

| Andrew_2568 a răspuns:

E superb filmul. Neve Campbell isi joaca foarte bine rolul.Recomand!

| ronaldo2011_1946 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Nu mi s-a parut un film prea bun. Acum depinde si de gusturile fiecaruia.

| SinKode a răspuns:

Nu l-am vazut

| Darkthrone a răspuns:

Scream 4? nu stiu ce sa zic e bun, dar incearca Gorgoroth sau Darkthrone