| henry a întrebat:

Cine are postul de televiziune JurnalTV? ce va place cel mai mult sa priviti la el? cel mai activ primeste

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Din ce vad pe canalul asta se dau numai stiri si filme, dar cel mai mult jurnale de stiri.De asta se si cheama Jurnal TV.Nu il prind fiindca sunt din Romania!

| VictorL a răspuns:

Bună. Eu îl am sînt din R.Moldova să ştii ca este cel mai tare post de televiziune de la noi ieri a împlinit 3 ani. Eu urmaresc toate emisiunile Deşteptarea cu Lilu şi Dumitru, Deşteptarea de wekend cu Anatol Melnic şi Alex Gurdilă acum a mai intrat şi Elena Băncilă. Mă mai uit la Ora de Ras cu Anatol Durbală şi Constantin Cheianu unde îi iau îm rîs pe politicienii din MD şi din Rusia, America, România... Sare şi Piper la fel sînt tari ne învaţă să preparăm tot ce e mai bun. Inamicul Public la fel îmi plăcea doar că acum în loc de Inamicul Public va fi Cabinetul din umbră cu Val Butnar. îl poti urmari azi la 20 şi 30 (de min) în direct la jurnaltv sau pe jurnaltv.md! Fundă!