| djboom87 a întrebat:

Cine are subtitrarile acestui film Lincoln? Este 2012 Astept mesajele voastre mersi.

5 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/abraham-lincoln-vampire-hunter-19959/
A fost filmul meu preferat din anul 2012, l-am vazut de cred ca 12 13 ori:))

| supremxxxoxo a răspuns:

Lincoln este 2012. Acest film a aparut in noiembrie 2011 in USA. In Romania apare pe 01.02. 2013 deci subtitrarea in limba romana nu apartut inca.

| djboom87 explică:

Http://www.cinemagia.ro/filme/lincoln-19003/ Uite frate la acest film subtitrarile te rog mi le poti gasi. Multumesc mult.

| djboom87 explică:

Nui nimic se mai intimpla happy roaga te rog pe cineva care poate sa imi gaseasca subtitrarile acestui film. Multumesc