| m0gd0 a întrebat:

Cine crede ca filmele coreene sunt bune se inseala un pic. eu urmaresc filmele astea de cand aveam vreo 8 ani iar acum sunt cam obsedata de ele.cine crede ca este adevaret?

Răspuns Câştigător
| BeLyNdA a răspuns:

Dupa parerea mea nu sunt prea bune ce sa zic mai bine te uiti la diferite filme de familie, dragoste sau alte genuri asa mai schimbi si nu ramai obsedata de o anumita categorie

1 răspuns:
| ioanawondergirl a răspuns:

Mie mi se par GENIALE filmele coreene (le-am urmarit pe cele redate pe tvr1-asa am vazut frumusetea Asiei si in special a Coreei de Sud si astfel am devenit pasionata de muzica coreeana)