| cetateanuturmentatkrysty a întrebat:

Cine credeti ca ar castiga intr-o lupta dintre godzila si king kong

Răspuns Câştigător
| MagicalUnicorn a răspuns:

Chuck Norris.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bigfoot.

Răspuns utilizator avertizat
| Resurrection a răspuns:

Ambele sunt personaje fictive deci este greu sa dai un verdict dar personal cred ca King Kong big grin.

| Alexandru98 a răspuns:

Godzila
nu sunt sigur

| SAMM0603 a răspuns:

Posibil Godzila desi eu as tine clar cu King Kong. Sarbatori fericite!

| maly00 a răspuns:

Godzila.

| Bogdan2111s a răspuns:

Cred ca Godzila

| alex2355 a răspuns:

In opinia mea King Kong ar castiga deoarece in film se lupta cu dinozauri cam cat el de mare si godzila e un dinozaur tot cam cat el de mare. In plus godzila in film moare asa ca sigur castiga king kong