| dany3la a întrebat:

Cine credeti ca va castiga titlul de "Miss Fata de la tara"?
Mihaela, Elena, Alina, Dorina sau Giorgiana?

6 răspunsuri:
| dany3la explică:

Eu zic ca Alina(e cea mai desteapta)sau Elena.
Mihaela merita sa intre la baraj cu Dorina nu cu Giorgiana.(parerea mea).

| Miki_2661 a răspuns:

Alina sau Mihaela big grin

| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Trebuie sa asteptam si sa vedem pentru ca niciodata nu poti fi sigur ca se v intampla ceva daca nu s-a intamplat.Dar parerea mea este ca Alina ar fi cea mai potrivita.Ea e si frumoasa dar e si,, fata de la tara''.

| roxy2001 a răspuns:

Elena sau alina nu stiu sigur mai bine asteptam si o sa aflam.

| bianca_8514 a răspuns:

Depinde de voturile publicului dar eu vreau sa piarda dorina.nu ati vazut cum se comporta...imi pare rau ca este aleasa lui Dan Bordeianu.toate sunt frumoase iar pentru ele a fost o exparienta placuta sa vada atatea lucruri prin Bucuresti si le-au dus si la Constanta!

| adelyna516 a răspuns:

Mihaela big grin