| printesatha69 a întrebat:

Cine e fan demi lovato? eu da nu unul mare dar fan si o sa ma uit pe 18 sept. la camp rock 2 final jam(competitia finala)

Răspuns Câştigător
| timioros a răspuns:

Imi place extrem de mult de demi lovato si si eu abia astept camp rock 2

6 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Si eu.
Uite daca vrei sa te uiti la episodul din Grey's Anatomy in care a jucat :
http://www.megavideo.com/? v=7BDYAKMC
Paa.

| patydays a răspuns:

Eu sunt un fan Demi Lovato mare! Este super! preferatele mele vedete sunt Miley, Demi si Selena! Si eu o sa ma uit la Camp Rock 2! Sper sa iti placa si tie si mie!

| printesatha69 explică:

Scuze patydays dar eu o urasc pe hannah montana, toata lumea spune ca am lucruri cu ea dar nu-mi place cum canta... putem fi prietene oricum nu-i asa? nu spun ca nu-mi place miley dar nu-mi place cum canta intelegi?

| francy a răspuns:

Buna, eu sunt fana demi lovato si am infintat un id pentru fani, daca te intereseaza is-ul este:fans_demiMCDlove! love demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut camp rock 2. tess se muta in tabara inamica adica la camp star si ei castiga.Demi e trista dar la sfarsit se saruta cu joe si fac un foc de tabara si vin si ceilalti si spun ca la anul vor fi toti impreuna la camp rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place demi.adica.my toate "printesele" Disney.cine poate sa-mi zic si mie cum se num. mel de la sarsitul camp rock (d la focul de tabara)2.plz.rog seriozitate