| alejandra98 a întrebat:

Cine e fan Dill Mill Gayye? O sa fie si sezonul 3?

Răspuns Câştigător
| Mandark a răspuns:

Eu sunt :d ma bucur ca si tu :* ce m-as bucura sa mai fie si sezonul 3. dar nah nu se stie niciodata happy de fapt ar trebui sa faca e un film de succes dar nah asta e oricum viz placuta :*

| alejandra98 explică (pentru Mandark):

Da oricum ar fi mai frumi sezonul 3 dc armaan si riddhima se casatoresc, pentru ca sincera sa fiu.i hate sidma. mersi oricmhappy

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu va mai fi un alt sezon.
Pe wikipedia se precizează că serialul a avut doar 2 sezoane, iar filmările s-au încheiat în octombrie 2010.
Numai bine!