| DeeaDyy a întrebat:

Cine e persoana care apare mereu la sfarsitul unui episod din pretty little liers?

6 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Nu ti ai dat seama pentru ca esti la primele episoade, dar acel personaj este A

| DeeaDyy explică (pentru AlexDFY):

Mi-am dat si eu seama ca e A...dar credeam ca cineva a terminat serialul si imi zice si mie...

| TheUnikBiby a răspuns (pentru DeeaDyy):

Serialul se va termina peste doi ani, deci pana atunci nimeni nu va sti cine e Awinking

| Silicart2001 a răspuns:

Serialul inca este in desfasurare. Persoana este A adica Charles Dilarauntis. O sa vezi in sezonul 6. Am vazut ca productorii serialului au declarat ca Charles este A.

| Tumblirish a răspuns:

A(un anonim).o sa vezi pe la sfarsitul serialului cine e.e o intreaga povestehappy

| Romania_Reencuentrorbd_1994 a răspuns:

In episodul care apare saptamana asta vor mai da un indiciu despre A. Pana acum nu se stie exact cine e. Am o lista cu nume si tot mai tai cate unul de acololaughing