| Manuela15 a întrebat:

Cine este actorul vostru preferat din mostenirea. Daca ghiciti care sunt ai mei funda :d sunt 2 ai mei. Voi

Răspuns Câştigător
| DeDeChazLee a răspuns:

Banuiesc ca ai tai sunt principalii!

6 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

State si flacara acestia sunt preferati mei nu cred ca sunt si aitati

| DenisIonut01 a răspuns:

Ai mei sunt Costin foraru si Flacara tongue

| Manuela15 explică:

Denise99 principali sunt 4 nu stiu la care te referi? carla gabriel flacara satae sau carla si gabriel:d

| Manuela15 explică:

Principali sunt costin sforaru si ramona hanganu bravoooo.ai castigat

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu inteleg dc i-ai dat funda ei cand a zis principali si nu a zis care din cei 4 principali sad nu-i corect

| DeDeChazLee a răspuns:

Ms mult pentru funda!