| JustLOVE_4233 a întrebat:

Cine este cel mai mare fan "Vampire"? Il rog sa-mi spuna absolut toate filmele/serialele/spin-off cu vampiri.

5 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Eu deci ador srialele si filmeme cu vamirii :X
Deci ar fi:
The Vampire Diaries
True Blood
Buffy The Vampire Slayer
Underworld
My best friend is Vampire
Blood Ties
Twilight 1, 2, 3
:X:X:X:X:X:X:X

| Mentaaaaa a răspuns:

Sunt un fan vampire dar nu pot sa ma declar cel mai mare pentru ca nu cunosc pe toata lumea si nu stiu cat de mare fan este. Dar uite setialele si filmele pe care le stiu :
-The Vampire Diares(Pur si simplu cel mai tare serial :] )
-True Bold
-Seria Amurg
Si ca, atat :D app cred ca cel mai mare fan al vampirilor este Ramona Badea care are si nenumarate bloguri uite aici unul dedicat serialului meu preferat The Vampire Diares :http://the-vampire-diaries-romania.blogspot.com/

| Bianqita a răspuns:

Uite aici:
- http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/
Ai o lista cu de toate;))
Bafta!

| deny_3888 a răspuns:

Iubesc vampirii dar nu stiu decat cateva filme cu vampiri. Twilight, vampire diaries, buffy the vampire slayer, vampire suck, blood the last vampire, lesbian vapire killers, interiew whit the vampire, vampire hunter, vampire knight, vampire weekend. cam ata pot sa scriu acum.

| Merilynne a răspuns:

Mie imi plac fff mult fimleme cu vampiri.
Cel mai mff film cu vampiri a fot Twilight :X:X:X:X:X e filmul meu preferat si ma mai uit si la Vampire diareas pe HBO este si ala super mff :X:X:X. A mai fost de succes un film cu vampiri pe nu Interviu cu un vampir e si ala mff...Asa filme cu vampiri stiu multe Let the right one in, Blade, Shadow of the vampire, Underworld si mai multe...
Sper ca te'am ajutat.