| AcidCuSange a întrebat:

Cine imi da un site care sa vad Titanicul fara intreruperi?cryingFundita

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai daca ti se intrerupe probabil ca e de la net, si orice site ti-as da probabil ca la fel se va vedea! daca nu vrei sa astepti pana maine, poti sa il downloadezi de aici : http://www.filmeregale.com/aventura/titanic.html

| pwp a răspuns:

Maine(duminica) pe protv la 20. 30
eu o sa ma uit! ar fi a 7-a oara cand il vad happy

| Mentaaaaa a răspuns:

20:30 la Protv poti sa il vizionezi dar totusi eu cred ca pentru al vedea online fara intreruperi trebuie sa ai o viteza mare la internet.

| Andux a răspuns:

Deci il da Astazi [2. 1. 2011] pe ProTv la 20:30 si tine pana la 00:15 Titanicul` este toot Nu`l rata!; x

E super filmu`l si mie imi placeee; xxxx

Fundita?; x

| Bishop a răspuns:

Nu este vina site-ului că se întrerupe. Vinovatul este netul tau. Uneori se încarcă repede, şi îl vezi fără întreruperi, alteori nu se încarcă aşa repede, si când nu mai este încărcat apar acele întreruperi, se mai încarcă puţin, iar porneşte, dar este insuficient şi se întrerupe iaraşi şi tot aşa.

| AcidCuSange explică:

Nu pot astepta pana maine!

| Inoue a răspuns:

Eu l-am vazut pe DixvOnline.biz.Subtritrarea este excelentă si fară intreruperi. fundita?

| rockelle75 a răspuns:

Buna.
o sa fie duminica la 20:30 la pro tv happy
pa.

| Deidara554 a răspuns:

Daca vrei sa-l vezi si fara intreruperi si cu subtitrare foarte buna sa stii ca il da maine(2. 1. 2011)la ProTv, ca asa pe site-uri nu prea sunt bune. daca vrei sa te uiti e maine la ora 20:30

| BuBuLetS a răspuns:

Nu-i neaparat sa-l vezi online, il poti vedea maine seara la 20:30winking.