| Any_2336 a întrebat:

Cine imi gaseste o subtitrare in romana la serialul One Tree Hill sezonul 9 epsodul 12? urgent va rog! dau funda si vot...

3 răspunsuri:
| LoryZuzu1 a răspuns:

Il poti vedea pe Vplay dar trebuie sa ai cont dar se face usor... dupa aia dai la colectii (vezi ca este sus in stanga) si scrii Tree Hill dai enter si ati apare acolo. dai clik pe el si ati setezi tu ce episod vrei sa vezi de la sez 9 poti sa vezi si ep 13 ..pana la ultimul episod. Sper ca am putut sa te pot ajuta. Funda si vot? Oricum este cea mia buna cale sa vezi Tre Hill

| Any_2336 explică (pentru LoryZuzu1):

Stiu dar subtitrarile apar tarziu, n-am rabdare laughing pana apare una corecta...mai bine ma uit fara.

| Rockstyle a răspuns:

Si eu tot vplay iti recomand. CEL AMI TARE SITE.winking..bafta