| catastrophe a întrebat:

Cine imi poate da un cont la Hero108 online V.15.34228? Sau macar un link de unde pot sa imi fac un cont pe Hero108 online V.15.34228. Deci cand intru in joc imi da acount si password, password il stiu dar acount nu pentru ca mi-am facut cont prin beanfun si nu stiu care ii acontu de la Hero108 online V.1534228.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru cum imi fac cont pe hero108 online ca imi apare ceva cand incerc ca nu stiu ce nu imi merge sunt cosmin din botosanu sim va intreb

| StefyDenis a răspuns:

Cm e jocul ala?

| catastrophe explică:

Cred ca stiu, incearca emailu poate va functiona