| AttilaDornIsPower a întrebat:

Cine imi poate explioca cam despre ce este vorba in filmul intoarcerea la laguna albastra? eu am vazut filmul dar nu prea l-am inteles. imi puteti explica voi?
funda tongue

2 răspunsuri:
| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Pai ca sa intelegi acest film ar trebui sa vezi primul film fiindca acest film este continuarea primului. Cam se repeta pvestea. Sper ca te_am ajutat.

| AttilaDornIsPower explică (pentru ONE123456789):

Dar chestia este ca vreau doar sa imi povestiti ce s-a intamplat in a doua parte atat tongue