| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune ce se intampla asaa, mai important, in naruto, dupa episodul 140? ce se intampla cu sasuke? FUNDAAA.

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

In Naruto sau Naruto shippuden?
Cred ca te referi la Naruto...pai dupa plecarea lui Sasuke,serialul dezvaluie intamplarile prin care trece personajul principal,Naruto,in timpul antrenamentului pentru a deveni mai puternic.
Cat despre Sasuke,acesta nu apare de prea multe ori in restul anime-ului.El revine de abia in a doua parte,in Naruto shippuden.
Cred ca ai pus aceasta intrebare pentru a sari peste episoade, dar sincer iti recomand sa le vizionezi, deoarece o sa ai parte de mai mult umor...:-? Toate episoadele le poti viziona aici: http://anime.kage.ro/
Bafta.

1 răspuns:
| danyx_3875 a răspuns:

Pai nu prea multe cu naruto dar sasuke devine rau si se alatura lui orocimaru funda xD