| DeeaDelirata a întrebat:

Cine imi poate spune unde pot viziona episoadele din Comanda la mine? Va rog dati-mi link.Sau de la Copii contra parinti.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wintage a răspuns:

Aici ai lista de la majoritatea emisiunilor de pe Antena1.
http://webcast.a1.ro/
Pe la inceput este "Comanda la mine"
"Copii contra parinti" este pe National TV si nu cred ca are un webcast pe site... doar daca te uiti pe YouTube!
Succes!

| 211wasgnij a răspuns:

Pentru a viziona toate episoadele emisiunii Comanda la mine, intra pe site-ul antenei1, in partea dreapta da click pe webcast si aici cu ajutorul cursorului de la mouse gasesti emiunea dorita.
In privinta celui de-al doilea, numai youtube-ul te salveaza.