| Loly a întrebat:

Cine imi povesteste ce s-a intamplat aseara (14.XII.2011) la Iubiri secrete de pe Prima Tv.Nu imi dati link, povestiti voi.

2 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Pai cand era atunci cu Vlad si cu Andrei a aparut Madalin cu pistolul si l-a salvat pe Andrei. Iulia l-a prins pe Radu ca o insala si l-a urmarit, l-a amenintat cu pistolul, iar el s-a aruncat de la etaj(doctorii au spus ca nu sa mai putut face nimic si e mort)Pentru Cornelia mama Mariei mai este neevoie de o operatie care costa 400000 euro si Vlad s-a oferit sa ii plateasca aceasta suma Mariei.Sorin a vrut sa se razbune pe Raluca ssi i-a zis ca vrea sa o vada inainte sa plece, si a adus-o in masina in care era si Iani si Tauru.

| Mar1an a răspuns:

Iani l-a pus pe Sorin sa o sune pe Raluca sa o omoare. Iulia il ameninta pe Radu cu pistolul ca il omoara, iar Radu s-a aruncat de la etaj, iar doctorul a zis ca nu se mai poate face nimic, deoarece era deja decedat. crying